KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034006
nr 1603 4006
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, "Little Venice". Signerad. Olja på duk, 40x50 cm, yttermått inklusive ram: 55x65 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 4 mars 2024
kl 20:02:00
2.200 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.000 kr